Jsme konečně manželé!

Tak to máme konečně za sebou. Tedy vlastně celý život před sebou!
Čím bych začal... Vezmu to od začátku. 4.8. jsme dorazili na místo konání svatby, kde jsme byli ubytováni do úžasného apartmánu. Byl větší jak náš vlastní byt! Vše jsme si mohli v klidu naplánovat a připravit. Dohlédli jsme na výzdobu sálu, rozmístění jmenovek a ubrousků z naší vlastní výroby.

Ten den bylo nádherně. Asi 26 stupňů a na nebi jen pár plujících mráčků. Říkali jsme si, že bude druhý den docela pařák, protože obřad měl být venku, na ostrůvku pod vrbou. Jenže předpověď hlásila pravý opak. Zataženo a deště přesně do doby našeho obřadu. Svatba tedy opravdu byla s kapkami štěstí, díky bohu nebyly to trakaře. Museli jsme se na to připravit, takže jsme s organizátory dohodli bílé deštníky. Musím pochválit jejich připravenost, všichni jsme měli krásné bílé deštníky a nakonec byl obřad nádherně ozdobený.

Po obřadu následovalo skupinové focení. Fotograf, se kterým jsme udělali již mnoho fotek, nás opět překvapil. Jeho rychlost a pohotovost ve všech situacích, překvapovala i samotné koordinátory. Dorazil brzy ráno, aby měl čas fotit svatební přípravy jako, česání, malování, oblékaní nevěsty, ale samozřejmě i příprava ženicha si vyhradila čas na zdokumentování, asi posledních 10minut před obřadem :-D

Jakmile byly skupinovky hotové, přišly na řadu svatební zvyky. Klasický špalír doprovázený spoustou rýže a foukáním do bublifuků. Netřeba zmiňovat, že jsme byli jako raffaelo, když jsme došli na konec. Tam nás čekal ctěný pan ředitel hotelu a úžasný koordinátor, který nás provedl celým obřadem, s přípitkem na náš nový život.

No a takhle jsme teď šťastní.